O nás

Exkluzívní latinskoamerická taneční show a taneční škola v Praze. Přinášíme vám to nejlepší z umění vycházející z kořenů a tradic Latinské Ameriky.

Uměleckým vedoucím souboru LatinArte je vynikající kubánský tanečník, choreograf a učitel tance Hanser Raúl Estenoz Verdecia, který působil řadu let ve vyhlášeném havanském kabaretu Tropicana de Cuba. Po angažmá v Brazílii a Senegalu působí v Praze, kde založil uměleckou formaci LatinArte, která nabízí latinskoamerickou taneční a hudební show a výuku latinskoamerických a klasických tanců.

Ve svých show vystupuje s profesionálními tanečníky z Kuby, Brazílie a ČR, s originálními kostýmy, které pro něj navrhuje a vyrábí kubánský módní návrhář Reynaldo Romariz. V současné době vyučuje latinskoamerické tance ve španělském královském Institutu Cervantes v Praze, nabízí vystoupení a programy pro soukromou i korporátní klientelu.

Taneční programy a vystoupení vždy přizpůsobuje požadavkům klienta, ať již jde o volbu tanců, hudby, následné animace s hosty.

LatinArte nabízí výjimečný a neopakovatelný zážitek, nejen vysokou uměleckou hodnotou svých produkcí, ale i kouzlem okamžiku, které dokáže své diváky přenést alespoň na chvíli do světa karibských rytmů, slunce, úsměvů a pohody.

ArgentinaAustralia