Latinskoamerická taneční show

Vystoupení

Nabízíme taneční a hudební show pro soukromou i korporátní klientelu.
Taneční choreografie v latinskoamerickém rytmu – např. salsa, bachata, merengue, rumba, mambo, reggaeton, chachacha, tango, konga (kubánský karneval), afrokubánský tanec a další. Taneční choreografie klasických tanců vč. contemporary dance.
Všechny taneční vystoupení je možné koncipovat jako sólové nebo s jedním i více tanečními páry. Součástí tanečních show může být i následná animace s hosty se zapojením zábavné rychlé taneční školy.
Taneční show můžeme doplnit i živým pěveckým vystoupením.

 

 

Samba show

Nabízíme originální brazilskou samba show – jestli jste nikdy nezažili karneval v Riu de Janeiru, máte jedinečnou možnost jej zažít v České republice!
Samba je brazilský hudební a taneční styl. Díky našim profesionálním tanečníkům se budete moci ponořit do úžasné brazilské kultury a užít si podívanou na krásné barevné taneční kostýmy dovezené přímo z Brazílie. Charisma našich tanečníků a jejich dovednosti promění vaší akci v nezapomenutelný strhující zážitek.

 

Zpěvačka

Maria Isabel je nejen úžasná kubánská tanečnice, ale také velmi talentovaná zpěvačka s podmanivým hlasem. Při jejích pěveckých vystoupeních si můžete užít nejen její nezaměnitelný hlas, ale i taneční umění. Její vystoupení může být samozřejmě doplněno i více tanečníky nebo tanečnicemi.

 

 

Taneční Škola

Nabízíme taneční kurzy latinskoamerických i klasických tanců, skupinové i individuální.
Jsme taneční škola pro dospělé a děti, máme zkušené učitele tance se specializací na různé taneční obory.

Naučíte se tancovat s profesionálními tanečníky a tanečnicemi.
Výuka probíhá ve 3 sálech se zrcadly a tanečním povrchem.
Příjemné prostředí a zázemí – bar, recepce, šatny, sauna.
Výborná dostupnost MHD

.

La Tropical taneční škola

 

Taneční škola La Tropical,
Petrská 23/1551,
110 00 Praha 1

Videa: SalsaMambo, Rumba

 

 

ArgentinaAustralia